ЛОШАРА АБО ФІЛОСОФ

«…а чим ти займаєшся по життю?

вірніше... хто ти по життю?»


Подорожній я…  Іду шляхом від народження до смерті. Пізнаю навколишній світ, людей, а через них і себе. Іноді я – Спостерігач, знаходжусь поза часом і простором над подіями, дивлюсь на всю цю метушню, марнославство, дурість своїх братів та сестер. Іноді, я стаю учасником подій і мене називають:  ей, мужчина, друг, коханий, татко…  колись називали сином…

Життя поблажливе до мене - вдосталь енергії, часу та дурості. Хто я по життю? Я той, в залежності хто мене ким бачить… звісно, якщо я погоджуюсь.

 

П.М. Іноді, запитання: «…а чим ти займаєшся по життю?» за сенсом трактуються, як: «Чим на хліб заробляєш?», уточнення запитанням: «вірніше... хто ти по життю?» -  іноді є надлишковим, порожнім набором знаків, а ти філософствуєш над порожнечею… Лошара!

П.М.2  Сприйняття… Наша мова наповнюється контекстами та сенсами в залежності від нашого сприйняття навколишнього світу. Підчас спілкування ми можемо використовувати спільну базу слів, формувати подібні речення, але вони будуть різні за контекстом, тому ми можемо і не розуміти одне одного. Філософ!

П.М.3 «Заробляння на хліб»  в моєму світосприйнятті третьосортне питання, в моїй уяві постає картинка, як я щодня прокидаюсь раненько, автоматом виконую ранкові процедури та біжу на роботу. Весь день всі мої сили та увага сконцентровані на «зароблянні на хліб», щоб не бути в голоді та холоді, щоб мати сили на наступний день  знову ж таки на «заробляння на хліб», і так з дня в день. Це така нудьга, хіба це сенс життя для людини.

Немає коментарів:

Дописати коментар